Orospu Rahşan

Konya Orospu Rahşan
Merhaba tatlım, Rahşan adım, 32 yaşındayım ve escort bayanlık tamam… sohbet aşamasında, muhabbette hatta gezerken ederken tamam da ben yatağımda tam bir orospuyum hayatım ve biliyorum ki bunu yaşamak seni memnun eder. Götten sikişte de önden alışta da benden iyisi yok, iki durumu birleştir… grup sekste tost ol, ne dersin?
Grup sekslere de değer veririm ama ben teke tek seksler kötüdür demem. Eğer sadece slow saplantılı adamlardansan o zaman sizlerle anlaşmamız çok ama çok zor, bunu inkâr edemem ama dominant sekslere de değer veriyorsan, kadınına erkek olduğunu köküne kadar hissettirebiliyorsan, o zaman senle çok güzel zamanlar yaşayacağız demektir.
Yerim var, alkol almadan olmaz ve masaj da önemli. Dominantlık dedim diye sadece bu şekilde zaman geçiririm, demedim. Masajın rahatlığını da hissedeceksin, bence hemen görüşmelerimiz başlasın, aceleciyim ama ben sizinle yaşadığım olayları seviyorum ondan. 91 61 91 olan, 170cm bir kadınım, gözlerim simsiyah ve güzelim. Bence benle olmayı sen de çok seveceksin.

Yorum yapın